Motto: SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK JE NÁŠ CÍL !!

 

Technická informace:


Upozornění co dokáže benzín když zůstane v motocyklu přes zimu !!!

Pokud motocykl nebo skútr před zimou správně ,,nezazimujete" dle servisní knížky či návodu k obsluze, nebo nenecháte zazimovat motocykl v autorizovaném servisu, stává se velice často, že líh, jenž je obsažen od ledna 2008 z důvodu nařízení vlády v palivu (až 7 %) na sebe jako hydroskopická látka váže vodu a ta pak udělá s karburátorem a dalšími částmi jež benzín obsahují to, co vidíte níže.

 

 V horším případě ještě navíc mimo usazenin dokáže voda narušit vše kovové a zapříčinit erozi. Z tohoto důvodu Vás upozorňujeme na to, že tyto usazeniny samozřejmě zapříčiňují nenastartování motoru, případně motor nemá výkon, kolísá nebo nejde do otáček. Zde je třeba upozornit na to, že při případném příjmu do servisu, tyto opravy nejsou uznávány na záruku.

Dále Vás chceme upozornit na případné reklamace špatně zazimovaných baterií, kde při zimní odstávce dochází k samovolnému vybíjení a tím k jejímu zničení. Tyto baterie taktéž nebudou uznávány na záruku.

Z těchto důvodů doporučujeme se před zimou obrátit na autorizovaný servis a nechat si motocykl či skútra odborně zazimovat.....  

                                                                                      

                                                                                       Team prodeje Motokladno